Shumicë elastike sizal zeroja pas qoshe muri pemë cat kruarje postim cat

Përshkrim i shkurtër:

OverviewQuick DetailsType: Pet ToysToys Lloji: Interactive ToysMaterial: Sisal ClothApplication: CatsFeature: Eco-FriendlyPlace i origjinës: Zhejiang, ChinaBrand N ...


 • Port: Ningbo or Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • MOQ: 100pcs
 • Brand: Shinee
 • Delivery time: 20 days normally
 • Customization: Custom logo and package
 • Package: Custom or normal
 • Detail Product

  Our company

  Product Tags

  Ningbo J & E import and export Co., Ltd. Was established in 2010. Our company is located in Ningbo, Our main products are included pet safety gate, pet cage, cat house and cat tree in our own factory. Now we have over 200 workers and 5000 square meters area. The production capability reaches 30pcs 40ft containers per month. On another way, we also do trade business of all kinds of other pet products. They are included pet collar & leashes, pet brushes, pet feeders, cat toys, small animal accessories.

  Me cilësi të mirë, shërbim të mirë, çmim të mirë dhe efikasitet të lartë janë parim biznesit tonë. Bazë në këtë, produktet tona janë shitur në Amerikës së Veriut, Evropës, Korea dhe Japonia .Moreover, ne kemi gëzuar një reputacion të mirë në këto marketingut. Për zhvillimin e më shumë biznes me klientët tanë të vjetër dhe të re, ne kemi krijuar vetë tonë ndihmuese dhe departamentit të dizajnit për objekte të reja manar në çdo ditë.


  fabrikë

  Our factory was established in 1997, specializing in the production of pet supplies, has 20 years of manufacturing experience, product quality through IS0 14001/SGS/EN1930-2011 standards. The factory is located in Ninghai, a county of Ningbo, It is 45 minutes away from Ningbo Airport. , 50 km from Ningbo Railway Station.Our main products are included pet safety gate, pet cage, cat house and cat tree,our 5000 square meters factory has a monthly capacity 30-50pcs 40ft containers,there is total 200 workers in our factories. We have our own researching and developing department,and send us your project,we will give you a good sample with in 7-15days.

  Përmbledhje
  Quick Details
  lloji:
  PET Lodrat
  Lodrat Lloji:
  Interactive Lodrat
  materiali:
  Sisal Metrazhe
  Aplikacion:
  Cats
  Feature:
  Eco-Friendly
  Vendi i origjinës:
  Zhejiang, China
  Brand Name:
  OEM
  Numri Modeli:
  SE-MP-009
  Ngjyrë:
  customized
  Size:
  30 * 30 * (40-60) CM
  Emri i produktit:
  pemë cat
  Emri:
  cat kruarje pas
  Item:
  cat pemë kruarje pas
  Perdorimi:
  Playing Cat Lodrat
  Logo:
  customed Logo
  Style:
  luks
  MOQ:
  1pcs
  Paketimi:
  kuti kartoni

  Packaging & dorëzimit

  Shitja e Njësitë:
  pika e vetme
  Single Madhësia Paketa: 
  30X30X20 cm
  Single Pesha bruto:
  1.8 kg
  Paketa Lloji:
  pemë cat mbushur nga kartoni
  Koha Lead :
  Sasi (Komplet) 1 - 1. > 1
  Lindje. Koha (ditë) 15 Të negociohet

  Shumicë elastike sizal zeroja pas qoshe muri pemë cat kruarje postim cat

   

  përshkrim i produktit

   

  Kjo Latest Cat Kruarje Tree është shtëpia fundit për çdo macet, Ajo kombinon kruarje, perching, përpjekje për të kapur, ngjitje, të shqyrtuar, të pushojnë dhe të argëtohen justplain të gjithë këtu, Sipërfaqja pelushi carpeted ofron tuba shtesë comfort.The janë të mbështjellë me litarë sizal për kafshët tuaja për të zeroja dhe të luajë me. Baza guximshëm parandalon çdo valëzim kështu që është e sigurt në çdo sipërfaqe të sheshtë kështu që ju nuk duhet të shqetësohen për lëndimin e cat tuaj; pemë elegant cat do të shkrihen me dekor tuaj.

   

  përshkrim i produktit     

   Shumicë elastike sizal zeroja pas qoshe muri pemë cat kruarje postim cat

  Item Nr

   SE-MP-009
  material  Sisal Metrazhe
  Size & Pesha  30 * 30 * (40-60) CM
  Ngjyrë  customized
  moq  1PCS
  Koha e dërgimit  35 ditë pas depozitimit të marra
  pika e pagesës

   T / T, L / C etj

  produkt Piktura

  kompania e Informacionit

   

   

  Certifikatat

   

   

  FAQ

   

  1.Do ju keni aksioneve?
  ♦ Po, ne mund të anijeve në 1 ditë.
  2.Did keni shitur në Amazon?
  ♦ Po, ne mund të anijeve për FBA depo. 
  3.Can ju përshtatur ngjyra? 
  ♦ Sigurisht 
  4.We duan për të hartuar paketën tonë, ok?
  ♦ Sigurisht, Giftbox, karta flluskë, qese PP apo tjetër që ju pëlqen?
  5.How ju shtoni logon tonë?
  ♦ Nga printe mëndafshi, ose qep apo të tjera që ju duhet
  6.Is të realizueshëm për përzierje dorën e majtë dhe të djathtë as shumë modelin? 
  ♦ Ok
  7.Can ju përzierje modele shumë për një grup?
  ♦ Po, të cilat modele nuk ju pëlqen për një përzierje?

   

  Packaging & Shipping

   

   

  Na kontaktoni

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • 1

  About us

  Product line抬头Product lineOur partner4Contact us

   

   

   

   

  Related Products

  Regjistrohu për Newsletter tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03