Fabrika e prodhimit të lodrave me shumicë të maceve për karkaleca për kafshë shtëpiake Shinee

Përshkrim i shkurtër:


 • Porti:Ningbo ose Shangai
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • MOQ:100 copë
 • Marka:Shinee
 • Koha e dërgimit:20 ditë normalisht
 • Përshtatje:Logo dhe paketë me porosi
 • Paketa:Me porosi ose normale
 • Madhësia:32*20*8cm
 • Pesha:130 g
 • Materiali:Pelush
 • Detajet e produktit

  Kompania jone

  Etiketat e produktit

  Ningbo J & E import dhe eksport Co., Ltd. Është themeluar në vitin 2010. Kompania jonë ndodhet në Ningbo, produktet tona kryesore janë porta e sigurisë për kafshët shtëpiake, kafazi i kafshëve, shtëpia e maceve dhe pema e maceve në fabrikën tonë.Tani ne kemi mbi 200 punëtorë dhe 5000 metra katror sipërfaqe.Aftësia e prodhimit arrin 30 copë kontejnerë 40 ft në muaj.Në një mënyrë tjetër, ne gjithashtu bëjmë tregti me të gjitha llojet e produkteve të tjera për kafshët shtëpiake.Ato përfshijnë jakë dhe zinxhirë për kafshët shtëpiake, furça për kafshët shtëpiake, ushqyes për kafshët shtëpiake, lodra për macet, aksesorë për kafshët e vogla.

  Cilësia e mirë, shërbimi i mirë, çmimi i mirë dhe efikasiteti i lartë janë parimi ynë i biznesit.Bazuar në këtë, produktet tona janë shitur në Amerikën e Veriut, Evropë, Kore dhe Japoni. Për më tepër, ne kemi gëzuar një reputacion të mirë në këto marketing.Për të zhvilluar më shumë biznes me klientët tanë të vjetër dhe të rinj, ne kemi krijuar departamentin tonë të burimeve dhe dizajnit për artikuj të rinj kafshësh shtëpiake çdo ditë.


  Fabrika

  Fabrika jonë është themeluar në vitin 1997, e specializuar në prodhimin e furnizimeve për kafshët shtëpiake, ka 20 vjet përvojë në prodhim, cilësinë e produktit përmes standardeve IS0 14001/SGS/EN1930-2011.Fabrika ndodhet në Ninghai, një qark i Ningbo, është 45 minuta larg nga Aeroporti Ningbo., 50 km nga stacioni hekurudhor Ningbo. Produktet tona kryesore janë porta e sigurisë për kafshët shtëpiake, kafazi i kafshëve shtëpiake, shtëpia e maceve dhe pema e maceve, fabrika jonë 5000 metra katrorë ka një kapacitet mujor 30-50 copë kontejnerë 40ft, ka gjithsej 200 punëtorë në fabrikat tona.Ne kemi departamentin tonë të kërkimit dhe zhvillimit, dhe na dërgoni projektin tuaj, ne do t'ju japim një mostër të mirë brenda 7-15 ditësh.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • 1

  About us

  Product line抬头Product lineOur partner4Contact us

   

   

   

   

 • Produkte të ngjashme

  Regjistrohu në buletinin tonë

  Për pyetje rreth produkteve tona ose listës së çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në rrjetet tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03