Rreth kompanisë

Ninbo J & E importit dhe eksportit Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2010. Kompania jonë është e vendosur në Ningbo, Produktet tona kryesore janë përfshirë porta manar sigurisë, kafaz i përkëdhelur, shtëpi mace dhe pemë mace në fabrikën tonë. Tani ne kemi mbi 200 punëtorë dhe 5000 metra katror zonë. Aftësinë e prodhimit arrin 30pcs kontejnerë 40ft në muaj. Në një mënyrë tjetër, ne gjithashtu bëjmë biznes tregtar të gjitha llojet e produkteve të tjera të përkëdhelur. Ato janë të përfshira jakë manar & leashes, brushat manar, PRODHIME manar, lodra mace, pajisje të vogla të kafshëve ...

Regjistrohu për Newsletter tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03