Трговија на големо еластична сисал гребење пост ѕид агол мачка дрво мачка си ја почеша пост

Краток опис:

OverviewQuick DetailsType: Миленичиња ToysToys Тип: Интерактивен ToysMaterial: сисал ClothApplication: CatsFeature: Еко-FriendlyPlace на потекло: Жеџијанг, ChinaBrand N ...


 • Порт: Ningbo or Shanghai
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • MOQ: 100pcs
 • Brand: Shinee
 • Delivery time: 20 days normally
 • Customization: Custom logo and package
 • Package: Custom or normal
 • детали за производот

  Our company

  Тагови производ

  Ningbo J & E import and export Co., Ltd. Was established in 2010. Our company is located in Ningbo, Our main products are included pet safety gate, pet cage, cat house and cat tree in our own factory. Now we have over 200 workers and 5000 square meters area. The production capability reaches 30pcs 40ft containers per month. On another way, we also do trade business of all kinds of other pet products. They are included pet collar & leashes, pet brushes, pet feeders, cat toys, small animal accessories.

  Добар квалитет, добра услуга, добра цена и висока ефикасност се нашите бизнис принцип. Врз основа на тоа, нашите производи се продава во Северна Америка, Европа, Кореја и Јапонија .Moreover, ние се ужива добар углед во овие маркетинг. За развој на повеќе бизнис со нашите стари и нови клиенти, имаме воспоставено нашите сопствени извори и дизајн одделот за нови миленичиња предмети во секој ден.


  Фабрика

  Our factory was established in 1997, specializing in the production of pet supplies, has 20 years of manufacturing experience, product quality through IS0 14001/SGS/EN1930-2011 standards. The factory is located in Ninghai, a county of Ningbo, It is 45 minutes away from Ningbo Airport. , 50 km from Ningbo Railway Station.Our main products are included pet safety gate, pet cage, cat house and cat tree,our 5000 square meters factory has a monthly capacity 30-50pcs 40ft containers,there is total 200 workers in our factories. We have our own researching and developing department,and send us your project,we will give you a good sample with in 7-15days.

  Преглед
  Основни детали
  тип:
  миленичиња Играчки
  Играчки Тип:
  Интерактивен Играчки
  материјал:
  сисал Платно
  примена:
  мачките
  Тема:
  Еко-пријателски
  Место на потекло:
  Жеџијанг, Кина
  Бренд име:
  OEM
  Број на модел:
  SE-MP-009
  боја:
  прилагодено
  големина:
  30 * 30 * (40-60) CM
  Име на производ:
  мачка дрво
  име:
  мачка си ја почеша пост
  точка:
  мачка дрво и си ја почеша пост
  употреба:
  Играње Кат играчки
  Користење на логото:
  Customed логото
  стил:
  Луксузни
  MOQ:
  1pcs
  пакување:
  Цртан

  Пакување и испорака

  Продажба на единици:
  една точка
  Еден пакет големина: 
  30X30X20 см
  Еден бруто тежина:
  1,8 kg
  Пакет Тип:
  мачка дрво преполна со Картон
  Водечко време :
  Кол (Set) 1 - 1 > 1
  Est. Време (денови) 15 Треба да се преговара

  Трговија на големо еластична сисал гребење пост ѕид агол мачка дрво мачка си ја почеша пост

   

  Опис на производот

   

  Овој најнов мачка си ја почеша на дрвото е крајната дом за било мачки, Тоа е комбинација на гребење, perching, си поигруваше, качување, истражуваат, да се релаксираат и да се забавуваат justplain сите тука, кадифен мокет површина обезбедува дополнителна comfort.The цевки се обвиткани со сисал јажиња за вашите миленици до нула и да си игра со. база на здрав спречува нишање, па тоа е безбедно на било која рамна површина, така да не мора да се грижите за повреда на вашата мачка, стилски мачка дрво ќе се вклопуваат во со вашиот декор.

   

  Опис на производот     

   Трговија на големо еластична сисал гребење пост ѕид агол мачка дрво мачка си ја почеша пост

  Точка бр

   SE-MP-009
  материјал  сисал Платно
  Големина и тежина  30 * 30 * (40-60) CM
  боја  прилагодено
  MOQ  1PCS
  време на испорака  35 дена по приемот на депозит
  плаќање точка

   T / T, L / C и др

  производ Слики

  Информации за претпријатието

   

   

  сертификати

   

   

  Најчесто поставувани прашања

   

  1.Не имаш акции?
  ♦ Да, ние можеме да брод за 1 ден.
  2.Did ќе се продаде во Амазон?
  ♦ Да, ние можеме да брод на FBA склад. 
  3. Може да ви прилагодено боја? 
  ♦ Се разбира 
  4.We сакате да дизајн на нашите пакет, во ред?
  ♦ Секако, giftbox, блистер картичка, ПП торба или други ви се допаѓа?
  5.How ли ќе додадете нашето лого?
  ♦ Со свила printe или шие или други што треба
  6.Is тоа употреблива да се меша левата рака и десната рака или многу модел? 
  ♦ Добро
  7.Can се меша многу модели за сет?
  ♦ Да, кои модели Дали ви се допаѓа за мешавина?

   

  Пакување и испорака

   

   

  Контактирајте не

   

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • 1

  About us

  Product line抬头Product lineOur partner4Contact us

   

   

   

   

  Поврзани производи

  Претплатете се на нашиот билтен

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  Следете нас

  на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02
  • sns03