Играчки за миленичиња 6 пакети за подароци Сет за играчки со јаже за куче

Краток опис:

Преглед Брзи детали Тип: играчки за домашни миленици Тип играчки: играчки за џвакање Материјал: кадифен+...


Детали за производот

Ознаки на производи

Ningbo J & E за увоз и извоз копродукции, Ltd. Основана е во 2010 година. Нашата компанија се наоѓа во Нингбо, нашите главни производи се вклучени заштитна врата за домашни миленици, кафез за миленичиња, куќа за мачки и дрво за мачки во нашата сопствена фабрика.Сега имаме над 200 работници и 5000 квадратни метри површина.Производната способност достигнува 30 парчиња 40 стапки контејнери месечно.На друг начин, тргуваме и со секакви други производи за домашни миленици.Вклучени се јака и каишки за домашни миленици, четки за домашни миленици, хранилки за домашни миленици, играчки за мачки, додатоци за мали животни.

Добар квалитет, добра услуга, добра цена и висока ефикасност се нашиот деловен принцип.Врз основа на тоа, нашите производи се продаваат во Северна Америка, Европа, Кореја и Јапонија. Покрај тоа, ние уживавме добра репутација во овие маркетинг.За да развиеме повеќе бизнис со нашите стари и нови клиенти, формиравме сопствен оддел за извори и дизајн за нови предмети за домашни миленици секој ден.


Фабрика

Нашата фабрика е основана во 1997 година, специјализирана за производство на залихи за домашни миленици, има 20-годишно искуство во производството, квалитет на производот преку стандардите IS0 14001/SGS/EN1930-2011.Фабриката се наоѓа во Нингхаи, округот Нингбо, од аеродромот Нингбо е оддалечен 45 минути., 50 км од железничката станица Нингбо. Нашите главни производи се вклучени портата за безбедност на миленичиња, кафез за миленичиња, куќа за мачки и дрво за мачки, нашата фабрика од 5000 квадратни метри има месечен капацитет од 30-50 парчиња 40 стапки контејнери, има вкупно 200 работници во нашите фабрики.Имаме сопствен оддел за истражување и развој, и испратете ни го вашиот проект, ќе ви дадеме добар примерок за 7-15 дена.

Преглед
Брзи детали
Тип:
Играчки за домашни миленици
Тип играчки:
Играчки за џвакање
Материјал:
Плишано+Памучно јаже
Апликација:
Кучиња
Карактеристика:
Еко-пријателски, порибено
Место на потекло:
Жеџијанг, Кина
Име на брендот:
OEM, ODM
Број на модел:
SE-PT-021
Боја:
Прилагодено
Тежина:
406 гр
Име на производ:
комплет играчки за кучиња
Име:
играчка со јаже за куче
Ставка:
играчки за џвакање на кучиња
Употреба:
Играње играчки за кучиња
Лого:
Прилагодено лого
MOQ:
50 комплети
Пакет:
Торба нагоре

Пакување и испорака

Продажни единици:
Единечна ставка
Големина на едно пакување:
35X25X5 cm
Единечна бруто тежина:
0,4 кг
Тип на пакет:
Сет играчки за кучиња спакувани од Картон

Водечко време:
Количина (парче) 1-50 > 50
Исток.Време (денови) 15 Да се ​​преговара

Опис на производот
Играчки за миленичиња 6 пакети за подароци Сет за играчки со јаже за куче


Број на модел
Играчки за миленичиња 6 пакети за подароци Сет за играчки со јаже за куче
Материјал
Плишано+памучно јаже
Големина
 
Тежина
406 гр
Бои
прилагодени
Пакување
Според побарувачката на клиентите
Големина на картон
  
За тип на домашно милениче
Куче
Карактеристика на производот
Носач за кучиња на отворено
MOQ
50 комплети
Време на испорака
Околу 30 дена
Порто пристаниште
Нингбо или Шангај
OEM / ODM
Добредојдовте
Пример
Ние можеме да ги понудиме нашите постоечки примероци одеднаш бесплатно

Повеќе производ


ВОДИЧИ ЗА КУПУВАЊЕ


1. Дали имате залиха?
♦ Да, можеме да испратиме за 1 ден.
2. Дали продававте во Амазон?
♦ Да, можеме да испратиме до складиштето на FBA.
3.Можете ли да ја приспособите бојата?
♦ Секако
4.Ние сакаме да го дизајнираме нашиот пакет, добро?
♦ Секако, кутија за подароци, блистер картичка, ПП торба или друго што ви се допаѓа?
5.Како го додавате нашето лого?
♦ Со свилено печатење, шиење или друго што ви треба
6. Дали е изводливо да се мешаат левата и десната рака или многу модели?
♦ Во ред
7. Дали можете да измешате многу модели за комплет?
♦ Да, кои модели ви се допаѓаат за смеса?

 


 • Претходно:
 • Следно:

 • 1

  About us

  Product line抬头Product lineOur partner4Contact us

   

   

   

   

  Поврзани производи

  Претплатете се на нашиот билтен

  За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

  Следете нè

  на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02
  • sns03