за компанијата

Ninbo J & Е увоз и извоз копродукции, Ltd е основана во 2010 година Нашата компанија се наоѓа во Ningbo, Нашите главни производи се вклучени миленичиња безбедност портата, миленичиња кафез, мачка куќа и мачка дрво во нашата сопствена фабрика. Сега имаме повеќе од 200 работници и 5000 квадратни метри површина. Дострелите производство способност 30pcs 40ft контејнери месечно. На друг начин, ние, исто така, направи трговија на сите видови на други миленичиња производи. Тие се вклучени миленичиња јака и каишки, миленичиња четки, миленичиња колибри, мачка играчки, мали животни додатоци ...

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02
  • sns03